Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, ha nagyon keveset...

Normális, ha nagyon keveset sikerül aludnom éjszaka, mert nem tudok, akkor reggel, napközben hányingerem van? Már többször tapasztaltam ezt. Terhes nem vagyok.

Figyelt kérdés
Ti tapasztaltatok már ilyet? Neten sehol nem találtam erről szóló dolgokat.
2022. okt. 27. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Doktor Internet. Mit is csináltunk, míg nem volt? Ja, megvan, orvoshoz mentünk, szántunk magunkra időt, nem mástól vártuk a megoldást 1 perc alatt, mert a piti problémától a halálos betegségig bármi lehet.
2022. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik ilyen. Nálam is előfordul, de főként akkor, ha az álmatlanság mellett valami miatt stresszelek.
2022. okt. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, épp ettől szenvedek.
2022. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem vagyok egyedül. Én hánytam is... Azért csináltam egy terhességi tesztet, negatív lett. Szóval valószínűleg a kialvatlanság az oka. Na meg régebben is volt már velem ilyen, akkor még nem lehettem terhes sem, mert szűz voltam még.
2022. okt. 27. 10:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Jut eszembe: ilyenkor, ha alszom később - ha máskor nem, akkor nappal-, akkor elmúlik ez a rosszullét.

Volt olyan, hogy az éjszakai műszakból nem tudtam emiatt hazamenni, annyira rosszul lettem, mivel azzal stresszeltek, hogy a nagyfőnök éjszaka jön ellenőrizni, ami persze nem volt igaz. Szerencsére volt lehetőség ott aludni a nappali műszak alatt, és miután aludtam, elmúlt az egész rosszullét.

(#2-es voltam)

2022. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor ez gondolom természetes dolog, én is mikor pótoltam nappal az alváshiányt, akkor elmúlt. Az 1-es meg egy bunkó...
2022. okt. 28. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!