Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Úgy érzem, hogy nem akarok...

Úgy érzem, hogy nem akarok semmit sem csinálni. Elbeszélgetek interneten a barátaimmal meg idegenekkel, de nincs kedvem velük találkozni, mert félek, hogy nem lesz mondani valóm. Nincs kedvem tanulni, letőrt vagyok, és öklendezek néha. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig boldog, vidám, és pozitív fiú voltam, de mostanában úgy érzem, hogy semmi kedvem nincsen semmihez. És ez leginkább az miatt van, hogy már elmegyek itthonról hányingerem van, és néha öklendezek. Szerintem azért van, mert túl nagy a megfelelési kényszer meg stressz. Itthon esténként zenét hallgatok és énekelek, hogy jobb kedvem legyen. Ez be is jön egy ideig de utána eszembe jut a hányinger, és ahogy énekelek vagy beszélek elkezdek öklendezni. És enni sem tudok nagyon mert attól parázok, hogy hányni fogok, és evés után néha hányingerem is van. Ezzel mit tudnék kezdeni? Pszichologushoz nem szeretnék menni, mert már voltam, és nem mertem neki mindent elmondani. Nincs erre valami gyógyszer ami segíthet?

2022. nov. 1. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
nincs
2022. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nemtudom, orvosnál voltál-e, de én a helyedben inkább oda mennék, és szednék valami vitamint.
2022. nov. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
B6-ot szedek. Azt hallottam ez segíthet, de eddig nem sokkal lettem jobban.
2022. nov. 2. 00:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Menjél vissza az orvoshoz, és mond el neki, hogy pontosan mi a bajod.

Itt nincsen olyan ember, aki képes rajtad segíteni.

Mit vártál kérdező, hogy majd itt lesz a megoldás?!

2022. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
A pszichológus pont arra való, hogy segítsen. Neki az a munkaköre, hogy ítélkezésmentesen meghallgasson. Saját magadért annyit kell megtenned, hogy vele nyílt vagy. Nem fog rajta csodálkozni, mert csupa ilyesmi bajjal rendelkező ember megy hozzá.
2022. nov. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
szerintem is menj el pszichologushoz, semmi szégyen nincs benne, én is voltam már😊
2022. nov. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!