Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az jelent valami problémát,...

Az jelent valami problémát, ha mindig, állandóan, kb minden körülmény mellett hideg a kezem?

Figyelt kérdés

Ha k*rva meleg van, a kezem akkor is k*rva hideg, de engem nem zavar, legalább letudom hűteni magam.xD Ha felmelegítem egy kis ideig langyos lesz, utána megint visszahűl.Csak mostmár kezd idegesíteni mert annyira hideg hogy már fáj.Felmelegíteni meg lusta is vagyok időm sincs meg felesleges is.

Lehet valami bajom, vagy ez normális?


2010. szept. 29. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami érszűkületi vagy vérkeringési problémád lehet.Nekem is gyakran hideg a kezem úgy,hogy szinte már süt,ezért erre én is kiváncsi vagyok. :D
2010. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is vérkeringési zavarra gondolok. Próbáld ki a Ginkó Bilobát, hátha az segít. Édesanyámnak segített.
2010. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, pedig még csak 12 éves vagyok. De nem szeretnék semmit se szedni rá, én elvagyok vele. :)
2010. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!