Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi hány rendes széklet a...

Napi hány rendes széklet a normális?

Figyelt kérdés
Kicsit be vagyok parázva, ma négyszer voltam már nagywc-zni, de mind a négy alkalommal normális székletem volt, nem hasmenés. Ülőmunkát végzek, a fizikai aktivitásom átlagos.

2022. dec. 1. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal baj, ha egyszer-egyszer előfordul az, hogy gyakrabban kell kimenni
2022. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul ilyen, ha egyszerre nem jön ki az összes, csak részekben. Én az ilyen 1-2 bogyós szekletet nem neveznem szekletnek pl.
2022. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Én átlag napi 3x megyek. Nem ritka a 4-se. Viszont én direkt gyorsítom az anyagcserém (pl őrölt kávét eszek, nagy dózisú fekete teát iszok stb) hogy nehogy elhízzak. Tehát nálam ez szándékos, mivel a kajákból nem akarok kevesebbet enni, és edzeni is fárasztó. Na lényeg hogy szerintem nincs ezzel semmi baj. Normális.
2022. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyi időt elcseszni rá az életből...

Napi 0,5 körüli az ideális.

2022. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as, inkább ülj vissza az iskolapadba, és nézz utána az anyagcserének, meg a salakanyagok kiválasztódásának.


Attól, hogy 8x szrsz, ugyanúgy hízol, semmi köze ehhez a sejtszintű anyagcserének ;)

2022. dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!