Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik a károsabb az alkohol,...

Melyik a károsabb az alkohol, a cigaretta, a koffein, vagy a cukor?

Figyelt kérdés
2022. dec. 1. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok múlik a mértéken mindegyik esetén, így nem igazán lehet megmondani, melyik károsabb. Egy kis cukor nyilván kevésbé káros, mint sok alkohol. Nade mennyi a kis cukor és mennyi a kis alkohol stb.?
2022. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mérték függő szerintem..de a cigire szavaznék.
2022. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az alkhohol, mert abban cukor is van. :D Amúgy mindent mértékkel. Az alkoholista alkoholból nem fog tudni mértéket tartani, cigarettából meg rövid idő után senki sem, egyszerűen olyan az addikció típusa/mértéke. Szóval a legkevésbé káros az, amit kordában tudsz tartani, és habitustól/szokásoktól függően ez a cukor/koffein, bár több embert ismerek, aki csak az alkoholra nem tud ráfüggni.
2022. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"cukor nyilván kevésbé káros, mint sok alkohol"


Sok cukor

sok alkohol

sok cigaretta

sok koffein

erre gondolok

2022. dec. 1. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a sok? Volt egy szűk évem, amikor napi egy üveg töményet megittam, mivel fiatal vagyok, 8 hét absztinencia után a májam olyan, mintha mi sem történt volna. A napi egy doboz cigitől meg minden hajnalban kiköpöm a tüdőm, pedig még 30 sem vagyok. Sok cukrot nem fogyasztok, mert nem szeretem, a koffeinnél meg nagyon relatív, mi a "sok".
2022. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Cigaretta
2022. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyik sem egészséges, sajnos
2023. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!