Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ashwagandha vagy melatonin...

Ashwagandha vagy melatonin szedése a jobb?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja szedek bio melatonint, hogy segítsen az elalvásban (nagyon stresszelek), olvastam az Ashwagandha-ról, ami elvileg egy egészséges gyógynövény, ami segít az alvásminőség javításában.

Szeretnék már a melatonin nélkül is jól aludni, segíthet ebben az Ashwagandha? Egészségesebb áttérni erre?


(Biotech usa-a Ashwagandha-t vettem, 245mg)



2023. jan. 17. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ashwagandha jó a stresszre meg még egy csomóra én szedem régóta Ayurvédás keretek között.
2023. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az aswhagandhatol nagyon vert a szivem ejszaka. Maradt a melatonin, napkozben pedig az aswhagandha.
2023. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xp ali ***** válasza:
68%
Hát, ez egy stimuláló növény. Az adaptogén az kicsit stimulálót jelent. Biztos jót lehet tőle majd aludni. :D Nem csoda, hogy a kettesnek vert tőle a szive.
2023. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-esnek: és hatásos volt? és ha igen, az miben nyilvánult meg? köszönöm
2023. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!