Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért kell ilyenkor folyamatos...

Miért kell ilyenkor folyamatosan vizelnem?

Figyelt kérdés
Amikor éjszakás vagyok akkor rengeteget iszok, de nem kell mosdóba mennem. Amikor hazaérek és aludnék akkor óránként felkelek mert felrobban a hólyagom.. Ma is szinte semmit nem ittam és folyamatosan járok mosdóba. Ez miért van?
2023. jan. 25. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Milyen nemű vagy, mennyi idős? Milyen magas, hány kg?

Esetleg cukor?

Gyógyszerek mellékhatása lehet?

2023. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
23 vagyok, csak vizet iszom és nem vagyok cukros, gyógyszert se szedek. Ez csak éjszaka van, nappalosban nem.
2023. jan. 25. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Nalam ez psziches. Mikor el vagyok foglalva, nem is kene igazabol pisilni, orakig eszembe se jut.

Mikor otthon vagyok, tudom, hogy basszus, aludni akarok, egyfolytaban meg egyszer fel kell kelnem.

Akkor jottem ra, az enyem tenyleg psziches, mikor reklamszunetnel azonnal rohannom kell, de ha nincs reklam egy tevecsatornan, nem jut eszembe.

2023. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!