Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális éjjel néha arra...

Normális éjjel néha arra kelni, hogy szellenteni kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teljesen komoly a kérdésem. Nem gyakori ez nálam, de előfordul, hogy megébredek többször éjjel, hogy be van szorulva levegő, kis szélgörcs van, majd nagy levegő távozik. Van hogy olyan hirtelen jön az inger, azt hinném wc-re kell menjek,de csak a nagy levegő jön ki. És visszaalszom.


Erre normális felébredni néha? Más is van így? :D



2023. febr. 9. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha visszaalszol, mi a baj? Felkelsz, elintézed, visszaalszol. Aki álmos, az alszik. Én kétóránként felkelek cigizni, mégsem kell megkérdeznem, normális-e. :D
2023. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából az utóbbi napokban volt csak ez, főként tegnap, de lehet nagyon bezabáltam estére, vagy összeedtem kicsit. Gondolom attól viszont lehet.
2023. febr. 9. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális, de nem levegő jön, hanem bélgáz. Ennek egy része lehet a lenyelt levegőből származó gáz, a többi azonban a bélbaktériumok által a béltartalom anyagaiból felszabadított egyéb gáz (metán, hidrogén, szén-dioxid).
2023. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te legalább felébredsz. Én másnap elmondás alapján tudom meg, hogy miket produkáltam 😞
2023. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3

Oh igen, szerintem ez főleg az utóbbi volt a hőmérsékletből és szagból ítélve.. :D szerintem valami nem esett jól az este és ez éjjel bukott ki.

2023. febr. 9. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

18 óra körül egyél utoljára.

Nézd meg, hogy milyen ételeket edtél az utóbbi napokban amelyek ezt okozták.

2023. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!