Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hasmenés suliban büfés kajától?

Hasmenés suliban büfés kajától?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Lehetséges, hogy a lekváros sulis buktától ment ma a hasam suliban? Nem éreztem furának az ízét. Reggel vettem első óra előtt, és második óra vége fele már erősen görcsöltem. Harmadik óra közepén ki kellett menjek wc-re, olyan hasmenésem volt, hogy minden kirobbant belőlem. 🥺 Picit el is sírtam magamat a fájdalom miatt. Volt egy kedves lány a másik fülkében és megkérdezte minden oké-e, kell-e segítség vagy plusz wc-papír.


Később szerencsére rendben voltam, csak a hasam fájt egész nap.


(18/l)



2023. márc. 14. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Csapvizet ittál a suliban?
2023. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem hiszem.
2023. márc. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es: nem ittam, mindig viszek magammal ásványvizet. Egy teát vettem még a büfében.
2023. márc. 14. 22:01
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

3-as: palackosat, vagy ott készített teát?


De egyébként bármiről beszedhetsz vírust pl. kilincs megfogás aztán száj érintés, elég csak ha nem mosol kezet stb.


Nem feltétlenül a bukta a bűnös, de nincs kizárva, hogy rákerült valami egy tisztátalan kézről vagy a tojásból....

2023. márc. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ott készített tea.


Igen de ha vírus lett volna gondolom egész nap gondom lett volna és többször megy a hasam... 🙄

2023. márc. 14. 22:13
 6/12 anonim ***** válasza:
15%

5: akkor valszeg a tea lesz a bűnös, mert gondolom, hogy azt nem palackos vízből csinálták, hanem csapvízből..! :)


Egyszer én is így jártam, és ott nem volt más a gyomromban, csak a korábban ivott csapvíz, ezért tippeltem nálad is egyből arra!

2023. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
A csapviz nem okoz hasmenest normal, egeszseges embereknel,szoval nem tudom mi ez a mania nalad 6-os.
2023. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

Nem mánia, hanem saját tapasztalat, kedves 7-es!


És attól függ, hogy mi van a csapvízben...

2023. márc. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Na mert mi van a csapvizben? Te is felnottel rajta, gondolom a szuleid nem asvanyvizzel itattak csecsemokorod ota. Az oviban se asvanyvizet kaptal, ha szomjas voltal.

Es hoppa, meg elsz. Na akkor ez hogy lehet?


Az a tapasztalatod, hogy egyik nap hasmenesed volt, aztan mivel csak vizet ittal elotte, ezert bebeszelted magadnak; hogy attol volt.

Gondolom...🤣

2023. márc. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%
9-es: te aztán tudod, ott voltál... Ja, nem! 🤣
2023. márc. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!