Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lázas tünetek láz nélkül. Más...

Lázas tünetek láz nélkül. Más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel óta érzem magam rosszul. Egyszerű torokfájásnak indult, amiből nappalra hőemelkedés lett, pár óra elteltével azonban visszaállt a testhőmérsékletem normál értékre. Jelenleg 36,6°-ot jelez a lázmérő (nemrég cseréltem benne elemet, általában pontos), viszont semmivel sem érzem jobban magam, mint magasabb testhővel. Nehéz a fejem, be van dugulva az orrom, testszerte mindehova enyhe fájdalmak nyilalnak és összességében nyengének érzem magam. Ilyen tüneteket magamon eddig kizárólag magas lázzal járó megbetegedésnél tapasztaltam, csupán ezért furcsállom. Házidokim szabadságon, különben természetesen nála érdeklődtem volna. Ötletek?

2023. márc. 23. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen otletet varsz? Beteg vagy, igen es igen, nagyon sokszor elofordul ilyen tunet, laz nelkul. En pl soha nem vagyok lazas, de mindig faj a borom, raz a hideg, fajnak a vegtagjaim, ha beteg vagyok.

Pihenj, fajdalomcsillapitot vehetsz be.

2023. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olvass a belső lázról.

[link]


Az egyesnek igaza van.

2023. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%
Nem fogod kitalálni: Covid.
2023. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!