Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Felszökő vérnyomással, szívrit...

Felszökő vérnyomással, szívritmuszavarral és hiperhallással kibírok egy metálkoncertet?

Figyelt kérdés
Imádom magát a zenét de normál hangerővel és nagy koncerten sem voltam még viszont nagyon mennék a kedvencemre már, de extra érzékeny hallásom van sajnos, meg ha izgulok felugrik a vérnyomásom és szívritmuszavarom lesz. Maradjak az itthoni zenézésnél vagy nem lesz gond egészségileg?

2023. ápr. 2. 16:29
A kérdező szavazást indított:
egyszer élsz, kibírod
megsüketülsz és szétmegy a pulzusod hagyjad
kicsit kellemetlen lehet de nem lesz vészesebb mint egy másjellegű kisebb koncert
egyéb
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem javaslom. Nem voltak ilyen eü gondjaim, mégis szabályosan rosszul voltam a Metallica koncerten. Nem simán hangos volt, hanem nem kaptam levegőt a hangerőtől. Szeretem a zenéjüket, de primitív dolognak tartom, ezt a fajta kivagyiságot. Mármint, hogy az élvezet kárára, de akkor is borzalmas hangerőt kell csinálni. Másnap cikkeztek az újságok, hogy ablakok törtek ki, és sok helyen lehullott a vakolat.
2023. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen koncertre mennél, kíváncsiság? Én se voltam még, pedig ezekkel nincs gondom, sokkal inkább a társaságban részvétellel vannak problémáim... Ha meg iszok, az se jó.
2023. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Többek között mennék Rammsteinre is. 1, Sajnálom ezzel megriasztottál kicsit de örülök az őszinte véleménynek és tapasztalatnak:( Meg mennyire szednek szét egy ilyen koncin egy visszafogottabb vékony embert? Tényleg sok a balhé a koncikon? Pedig imádom a zenéket és szívás hogy korlátozva vagyok mégis emiatt:/
2023. ápr. 3. 16:12
 4/5 A kérdező kommentje:
2, Milyen gond, a tömeg miatt?
2023. ápr. 3. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szednek szét, ha a szélén maradsz ott nem lesz semmi bajod.
2023. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!