Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van egy olyan kicsit problémás...

Van egy olyan kicsit problémás terület az életemben, hogy túl sokat számítógépezek és játszom játékokat és mellette kevés a magánéletem ahol alig haladok. A PC-s hobbi és részben probléma még ha csak időszakosan is de gyerek korom óta fenáll. Ötlet ?

Figyelt kérdés
Ez ellen mit tudok tenni ? ha jelenleg nincs pénzem se munkahelem se társaságom és addig oké h ezzel ki tudok kapcsolódni és jó érzés és azért el tudom vele ütni az időt. Csak nem akarom h ez ha még nem az akkor függőség legyen. Mert a magánéletem és a karrierem sokkal jobban érdekel mint a PC gamek világa de sajos kevés sikerem van az életben jelenleg. Mert volt már oylan aki azt hitte h nekem az a legfontosabb és hogy még magamnál is fontosabb, pedig nem. Kinek mi az ötlete erre a problémára ?!

2023. ápr. 13. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
játszál olyan játékokkal ahol nyelvet kell tanulnod. kellemest a hasznossal.
2023. ápr. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Függő vagy. Szabadulj meg a videójátékoktól. Én is ugyanezzel küzdöttem. Keress egy sportot és egy hobbit amibe belekezdesz.
2023. ápr. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!