Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Front érzékenységet lehet e...

Front érzékenységet lehet e gyógyítani?

Figyelt kérdés
Egészségesen táplálkozom, no cigi, no alkohol. Ennek ellenére a változékony, frontos, esős időben böszme rosszul vagyok, minden bajom van, vérnyomás, hányinger, rosszullét, stb. Lehet ezen javítani valahogy? Valakinek sikerült kigyógyulni ebből?

2023. máj. 11. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem. Max bizonyos mértékben csillapítani főleg ha fejfájás, izületi vagy izomfájdalmakkal jár ez neked.


Ha korábban volt valami baleseted vagy műtéted akkor esélyes hogy a sérülés, műtét helyén érzékeny lesz és a frontokat megfogod érezni.

Nekem volt nagy balesettem nyílt seb amit varrni kellett vál kiugrás, borda repedés, koponya repedés, agyrázkódás stb... Azóta a hidegfrontokat megérzem és fáj mindenem szinte, fájdalomcsillapítóval tudok enyhíteni ezen.

2023. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell állandóan figyelni az időjárást jelentést, meg azon kattogni, hogy éppen jön a front, jaj-jaj, akkor rövidesen rosszul leszek és tényleg.

Egyes kutatások szerint nem létezik frontérzékenység, pszichés.

2023. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: azt akkor mivel magyarázzák, hogy az ember tesz vesz egész nap, boldogan csinálja a dolgát, majd egy hirtelen migrénes rohamtól majd össze esik, hányingere lesz, és utána egy órával jön a front amiről egyáltalán nem tudott? Brutálisan megtudom mondani a fejfájásból és rosszullétből, mikor jön a front, nem kell hozzá időjárás jelentést néznem, egyáltalán nem nézek időjárást csak akkor ha utazok valahova vagy úgy tervezek meg egy napot. Minden egyes esős napon, vagy amikor front jön kegyetlen rosszul vagyok, és soha nem nézem meg előre. Na ezt akkor mivel magyarázzák a kutatók? Mi ennek az oka? Ha nem tudok róla pontosan ugyanolyan rosszul vagyok mert jön a migrén, mintha tudok róla. Próbálok nem foglalkozni vele, de három napja fejet akarok cserélni meg gyomrot, mert életképtelen vagyok. Ja és 23 éves.
2023. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5.

És kizárólag front előtt 1 órával van migréned? Soha máskor?

2023. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Migrénem csak fronthatáskor van igen. Soha máskor. A fejem szokott fájni nyilván máskor is, de migrén csak akkor ha hidegfront jön VAGY kettősfront van.
2023. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!