Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha, ha erősebb a szekletem...

Néha, ha erősebb a szekletem (kemény) enyhén vérzik a végbelem, mikor törlöm ki, ez súlyos? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

2023. máj. 15. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt hívják aranyérnek. Guglizz rá.
2023. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Végbélrepedés is lehet - sőt, inkább az lesz.


Táplálkozz normálisan, hogy ne keményedjen be, sok folyadék, megfelelő rost, stb.

2023. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2023. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
26 aranyer tuti nem inkabb a vegbelrepedes lesz.
2023. máj. 15. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Végbélrepedés


Ezért nem szabad analisan szexelni.

2023. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem sexeltem meg sosem analisan sőt semmit nem csináltam vele és fiú vagyok amúgy is…
2023. máj. 16. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:

5# Nyugodtam seggbe rakathatod magad, attól nem lesz végbélrepedésed. Persze ha a "szárazon jobban húz" híve vagy akkor vérezhet.


Kérdező, egyél több rostot.

2023. máj. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Leveltetu ***** válasza:

Fogadni merek nem eszel leves felelket, vagy nem iszol eleg folyadekot illetve a zoldseg gyumolcs sem reszese a mindennapi taplalekodnak.

Iktasd be valamelyiket az etrendedben a felsoroltak kozul es megoldodik a problemad.

2023. máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Avair2010 ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell rájuk mondanom, de mindegyik válasz kevéske a valódihoz képest: https://www.youtube.com/watch?v=T1aZDUgyhxk.
2023. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legtöbbet a magasabb rosttartalmú étrenddel és bőséges folyadékfogyasztással (nem cukros meg mű szirszarok, hanem víz!) tudsz segíteni, de általában véve ha bármilyen emésztési panaszod van, érdemes kinyomozni az okát és rendbe tenni.
2023. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!