Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Kinek szóljak?...

Mit tegyek? Kinek szóljak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most vizsgaidőszakban vagyok, de ez mégis durva, ilyen még nem volt velem.

Bár tökéletes a pulzusom, vérnyomásom, oxigénszaturációm, mégis olyan szinten feszükt vagyok, a mellkasomban érzem azt mintha szétrobbannék, mintha feszítenének belülről, néha kapkodom a levegőt is. Igyekszem meditálni, szedek ilyen szorongáscsökkentő gyógynövényeket, vitaminokat, de nem jobb egy fokkal sem. Hallottam, hogy ez lehet a pajzsmirigy túlműködésnek a tünete, de az már máskor is kijött volna szerintem, meg a laborjaim összességében mind jók voltak... Mit csináljak? Nagyon fura, rossz, megmagyarázhatatlan érzés. Sok vizsgálatom volt már régebben azok akkor jók voltak, bízom benne tényleg, hogy szervi baj nincs de akkor is nagyon rossz.

😓😭 jövőhéten kapok segítséget, viszont ha ez sem segít, akkor nem tudom mit tegyek.

21



2023. máj. 29. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Stresszes vagy az az oka.

Pihenned kell ki kell kapcsolódni az ami kiváltja a stresszt kicsit háttérbe kell szorítani.

2023. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz segítség kapása alatt?
2023. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pszichológus... Ő viszont itt mondja, hogy jó lenne egy szívultrahangra elmennem vagy legalább egy EKG-ra... De hát 2021 nyarán voltam ezeken, októberben meg mellkasi döntenem volt és mind jó volt...
2023. máj. 29. 13:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges elmenned ezekre ez stressz ha minden leleted rendben volt pár hónapja akkor semmi változás nem lehet ilyen rövid idő alatt.
2023. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Stresszelsz csak, némi panikrohammal fűszerezve. Semmi szervi bajod nincs.
2023. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott szúrni, amikor stresszes vagyok. Nem akarlak lebeszélni az orvosról, ha téged megnyugtatna, de nem feltétlenül van mögötte szervi baj.


Egyébként sok sikert a vizsgaidőszakhoz! :)

2023. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia. Lehet a meditáció is hozzájárult a tüneteidhez, mióta meditálsz és mennyit?


Pajzsmirigy túlműködést valószínüleg jelezné a magasabb testhő, szapora pulzus.

2023. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Majdnem minden héten szinte, 2020 óta kb... Most Bagdy Emőke szorongás csökkentő pszichofittneszét kezdtem el...
2023. máj. 29. 13:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen tüneteket vagy kénytelen elviselni, es drukkolok, hogy jobban legyél!


Meditáció nagy üzlet és divat lett. Már lassan már a szorulásra is kitalálják, hogy egy csodaszer. :(


Viszont pánikot és szorongást kiválthat egyes embereknél.


Egy átlagos nap során sokat vagy inaktív, ülsz?

2023. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!