Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik a legjobb gyógyszer...

Melyik a legjobb gyógyszer szorongás ellen?

Figyelt kérdés
Néha olyan rosszul vagyok, hogy azt hiszem hányni fogok. Ilyenkor már azon stresszelek, hogy mások mit fognak rólam gondolni, ha hányok. Melyik a legjobb szorongás elleni gyógyszer? Vagy ezt hogyan tudnám leküzdeni?

2023. máj. 29. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy gyógyszert kellene szedni erre.

Mitől vagy rosszul?

Azt az okot kellene megszüntetni nem ész nélkül szorongáscsökkentővel próbálkozni.

2023. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem egy jó pszichológus. A legtöbb embernek szüksége lenne rá. És manapság egyáltalán nem szégyen. És nem is kell hogy az legyen.

Mindenképpen keress egy szakembert, mert a vény nélkül kapható gyógyszerek hosszútávon nem nyújtanak megoldást. Addig is a Lavekan a piacon egy viszonylag új, de nagyon jónak ítélt stressz- és szorongásoldó vény nélkül kapható kapszula. Eléggé drága, de jók a tapasztalatok. Remotiv még talán, bár ez orbáncfű tartalmú, ami nem minden esetben alkalmazható. Sedacur Forte szintén nem túl régi, inkább homeopátiásnak mondanám. Kisebb stressz esetén biztos segít. És ami minden nap szedhető B6 és B12 vitaminok, magnézium.

Remélem tudtam segíteni. :)

2023. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom a pszichobiotikumot. Nagyon sok embernek kellene szedni, de sajnos nem ajánlják csak a nyugtatókat. Az előző ajánlása mellé. Valamint csinálj valamit ami tuti sikerélményt szerez neked.
2023. máj. 31. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az indicát ajánlom
2023. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sétát javaslom, minden nap amennyit fáradtság nélkül tolerál a szervezeted.
2023. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!