Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől lehet? Kicsit hipohon...

Ez mitől lehet? Kicsit hipohonder vagyok.

Figyelt kérdés
kéthete, defektet kaptam az autómon. Tekerős emelővel emeltem meg. Gugolva hajtottam az emelőt. Utána este nagyon fájt a hátam. pár nappal az eset után a fájdalom, mintha át alakult volna a mellkasom alatt a bordám végénél el kezdett jobban fajni mozgásra, köhögésre, nagy levego vetelre. Ha oldalra fordítom a törzsem, vagy törzshajlítást végzek akkor is fáj. Vagy ha a kezemmel távolabbra, esetleg átlósan nyúlok. Tehat ha feszul az izom Ágyból való felkelésnél szintén hirtelen fájóvá válik az a pont. Lehetséges,hogy izom gyúladás, vagy rándulás? Lehet az, hogy ilyen sokára jöjjön rendbe? Vagy esetleg szervi bajnak is lehet ez a tünete? hangsúlyozom mozgásra jön elő, nyugalmi helyzetben egyáltalán nem érzek semmit. A levego vetelkor jelentkezo fajdalom is attol fugg milyen a test tartasom

2023. máj. 30. 02:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Izomhùzòdàs gyanùja, lassan rendbe fog jönni!
2023. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!