Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem hallok a bal fülemre,...

Nem hallok a bal fülemre, soron kívül fogadnak vele fül-orr gégészeten?

Figyelt kérdés
Kb két napja nem hallok egyáltalán a bal fülemre, nem zúg, nem sípol csak mintha elvágták volna a világot bal felől. Kezelem fültisztító olajjal ami dugulásra van de semmi jele a javulásnak. Időpontal akár 1 hónapot kell várnom.. Ha kivarom a sorom az időpontosok után szerintetek törődni fognak velem vagy ilyen nincs?

2023. jún. 3. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk lehet menni időpont nélkül is, csak várni kell.
2023. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem füldugulás véletlen? Nekem volt ilyen hogy fülzsír eltőmítette a hallójáratot de napról napra éreztem hogy dugul...Ha pedig nem az akkor menj be soron kivűl a füll orr gégészetre mondd el hogy nem hallasz rá és nézzék meg ha elküldenek mondd azt hogy nem érzed magad jó egyensúlyi helyzetben sem! Ezzel nehogy várj időpontra! Nekem is mondták régebben hogy majd adnak időpontot de visszamentem többször és nekem 1 fülmosás és újrahallottam!
2023. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el kell lássanak. Nyilván nem most hétvégén, de hétfő reggel mindenképpen.
2023. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sok múlik az orvoson.Talán utolsó beteg után elfogad .
2023. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezzel én mielőbb kórházba/ügyeletre mennék.

[link]

2023. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a fülorrgégén nem kell időpontot foglalni


Csak várni a sorodra

2023. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

rendelőtől függ, ilyennek általában soron kivül fogadnak.

nekem a hallójáratom szokott eltömődni.

2023. jún. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kiderült, hogy egy hónapban 1x van dokink, szóval egy évezred mire bekerülök valószínűleg. Próbáltuk kimosni,de csak egy kicsit lett jobb és ma már ismét semmit nem hallok. Olaj sem használt eddig, bármi házi praktika ami nektek bevált akad esetleg?
2023. jún. 6. 21:11
 9/12 A kérdező kommentje:
#5 remélem nekem nem áll semmi ilyen durvább ok mögötte, sajna eddig nem tudtam sehova menni vele de most erősen gondolkodok rajta ezt a választ olvasva, hogy ügyeletre menjek. Ellátnak ezzel? Sajna itt a környéken akkor sem látnak el ügyeleten ha valakinek lerohad a lába konkrétan (megtörtént eset).
2023. jún. 6. 21:14
 10/12 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy eldugulhatott a fülzsírtól valószínűleg, elég gyorsan termelődik és nem győzöm pucolni néha.
2023. jún. 6. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!