Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Q10-et érdemes irodai pihenős...

Q10-et érdemes irodai pihenős foglalkozásra is szedni vagy csak fizikaira?

Figyelt kérdés

Nagyon fáradt, kimerült vagyok úgy egy hónapja. Úgy érzem kezdek öedegni. Már a 46-ot taposom. Több kolléga javasolta, hogy kezdjek Q10-et szedni. Viszont ugye most jön a tanév vége. Pedagógus vagyok, így három hónapos szünidő ill. irodai pihengetés vár rám. Úgy tudom a Q10 az fizikai munka esetén hatásos


Érdemes szedni ezt könnyű szellemi munka esetén is?


2023. jún. 10. 14:22
A kérdező szavazást indított:
igen. Érdemes könnyű szellemi munka esetén is irodába
talán, lehet is-is
nem. Ilyenkor nem használ valójában
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes , de csak jó minőségű gyártótól, mint a gal vagy a yiya különben többet árt mint használ.
2023. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod. Én bérest vagy interherbet vennék. Az jó?


Megkérdezném, hogy ha a bioboltos által ajánlott dr.Chen, Jutavit olcsóbbfélét veszek az miért árt? Hiszen ha nem is olyan jó az összetevő csak nem árt

2023. jún. 10. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Az interherb, dr chen nagyon silány minőségű. Inkább a bérest ajánlanám, a jutavitnak is vannak egész jó minőségű étrend-kiegészítői .
2023. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még két hét mulva fog kezdődni az iskola. Addig még érdemes egy kúrát tartanom?
2023. aug. 15. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!