Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehet az orrdugulást...

Hogy lehet az orrdugulást házi módszerekkel megszüntetni?

Figyelt kérdés
Orrcseppet nem szeretnék használni, de már három napja alig alszom, mert nem kapok levegőt.
2008. jan. 6. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Forró víz + sok kamilla _ Majd önts ezt egy nagy edénybe, hajolj fölé és tégy a fejedre egy nagy törölközőt úgy, hogy az edényt is betakarja. Ezt ínhalálásnak híjják.

B. variáció: aroma olajokat is tudsz párologtatni, kamillát - lehúzza a gyulladást, borsmentát-jó mentolos, feltisztítja a légutakat, citromfüvet- fertőtleníti a levegőt, így a családod többi tagját nem kapja el a kórság, ezeket és a hozzájuk való mécsest szinte bármelyik gyógynövényboltban megkaphatod ( Érdemes jó minőségű olajat használni, én Helént vagy Aromaxot szoktam ezeknek nincs észveszejtő ára sem, 300-800Ft között vannak )

2008. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig beválik a minél erősebb savanyúság. Ecetes torma, erőspaprikás csalamádé. És ha este egy fokhagymát megeszel (vagy felszeletelve, tablettaként beveszed, hogy ne légy büdös) másnapra jobban érzed magad, mert ez a legjobb bio antibiotikum.
2008. jan. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
élettani sóoldattal akárhányszor is lehet egy nap csöppenteni
2008. jan. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó hatású a vietnami balzsam.Csak az orrod alá kell kenni egy kicsit,és órákra megoldást ad.Olcsó és jó.
2008. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
eukaliptusz olajos inhalálással.
2008. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pucolj hagymát vágd össze:-))
2008. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!