Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Agyvérzés után a kórházban a...

Agyvérzés után a kórházban a zárójelentésre az volt írva, hogy jelentkezzen a háziorvosánál. Most vagyunk az agyvérzés után 3 nappal, a beteg egész jól van. Elmehetünk a háziorvoshoz? Nem lesz negatív hatással a beteg állapotára ez a kitérő?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben nem tudok hozzászólni csak annyit, hogy férjemnek dec. 15.-én balesete volt, aznap műtétre került sor, majd 2 nappal később elbocsátották a kórházból, 26 hét fekvéssel". Így én mentem le a háziorvosához, ez teljesen egyértelmű, sőt, a betegállomány miatt kb. 2 hetente meg kell jelenni a háziorvosnál, így azóta újra voltam, és még egyszer nekem kell menni, mivel ő nem is tud megjelenni személyesen. Hozzátartozó is intézheti ezt, ha másképpen nem megy.
2009. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat nem 26, hanem 6 hét. (meg is őrülnék ha 26 lenne. :D )
2009. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A háziorvos ilyen esetben kimegy a beteghez. A további teendőket bizonyára elmondja.Kérni kell, hogy menjen ki/pl. telefonon/.Félre érthető a kérdés.3 napja jött ki a kórházból, vagy 3 napja volt a vérzés. Nagy különbség!
2009. jan. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3 napja történt minden!

ugyanis az ellátás után hazaengedték rögtön.

2009. jan. 7. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgősen hívjátok ki az orvost! Még akkor is , ha úgy látjátok jól van.Vagy vidéken laktok, és ez problémás?
2009. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem problémás,csak a háziorvosára tartozik innentől kezdve a kezelés.a gyógyszereit szedi a vérnyomása kezd beállni,nyilván nincs tökéletes állapotban,de a körzetinek tudnia kell erről.lehet,most hülyének néznek néhányan de nem tudom eldönteni mi lenne jobb:a körzeti úgy is kivizsgálja alaposan,azt itthon nem tudja,hiába hívom ki.konkrétan azt szeretném tudni,hogy ha elvisszük az orvoshoz nem e ártunk az állapotának...???!!!
2009. jan. 7. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!