Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen betegségnek lehet a...

Milyen betegségnek lehet a tünete? 14 éves lány vagyok

Figyelt kérdés
szóval délelőtt a suliban hirtelen el kezdett viszketni a torkom de annyira hogy majdnem elkezdett könnyezni a szemem aztán bevettem egy mentolos cukorkát az egy időre elmulasztotta de aztán rámjötten a hőhullám és haza kellet jönnöm a suliból mert elkezdtem szédülni. mostmár jobban vagyok csak fáradt vagyok
2010. nov. 19. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A torokviszketésen kivül ezek lehetnek a kimerültség jelei is. Feküdj le, aludj néhány órát, igyál egy forró, citromos, mézes teát. HA nem lesz jobb, irány az orvos.
2010. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Huron válasza:
Lehet akár por-allergia. Radiátoros, meleg helyen ez előfordulhat, vagy körülötted sok a dohányos.
2010. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán allergia, vagy valami vírusos náthaféleség. Ha nem leszel jobban, vagy megismétlődik, azért vizsgáltasd ki magad, mert így, ennyiből nem lehet megállapítani.
2010. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!