Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lábszag ellen mit tanácsoltok,...

Lábszag ellen mit tanácsoltok, esteleg vmi különleges dolog, vagy a gyógszertárban vmi? Illetve cipőből hogy tudnám eltűntetni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
van a schollnak ra megfelelő terméke. illetve válts cipőt, mert többnyire a cipőtől büdi a láb, nem azért mert veled van a gond.
2009. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A zokni is sokat számít, illetve, hogy nincs-e valami lábgombád pl.

Zokni legyen pamut, ne ilyen műszálas nejlon valami.

Cipő is jól szellőző legyen, ne olcsó kínai, ha egy mód van rá. Reális áron már vehetsz egy minőségi cipőt.

Minden este mosd meg a lábad, és kend be krémmel. Én avonból, oriflameből rendelek, van lábdezodoráló krémjük is és púderes is. De gondolom a scholl sokkal jobb. Azzal bekened. Cipőbe veszel valami spray-t. Cipőbe víz ne menjen, mert attól is lehet büdös.

Ha semmi nem segít, akkor orvoshoz se ért fordulni, hátha tud segíteni.

2009. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A fentiek mellé még javaslom, hogyha nem bőrcipőt hordasz, akkor vegyél bele bőrből készült talpbetétet, én egyszer egy közértben találtam ilyet. De vannak kimondottan olyan talpbetétek is, amik megkötik a szagot, a DM-ben volt ilyen. Én a kettőt együtt használom, mert belefér a csizmáimba, és azóta nincs kellemetlen szag. Ja, és a cipő belsejét beszórhatod kicsit szódabikarbonával. Az is jó illatfogó", valamint létezik cipőspray is.
2009. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezüstzoknit kell hordani, az ezüst megakadályozza h a lábszagot okozó baktériumok elszaporodjanak - tökéletes megoldás lábszag ellen
2010. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!