Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 24 éves vagyok és a vérnyoméso...

24 éves vagyok és a vérnyomésom már egy ideje 130/90 ez most magas vagy nem? Azelőtt az orvos a vegetativ idegrendszeremnél diagnosztizált problémát. Most EGLONYL-t szedek, lehet hogy attól ennyi a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
Rossz a közérzetem,émelygek,gyomorból feltörő félelem érzés gyakran.
2009. jan. 23. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mondható magasnak a vérnyomásod. Az ideális 110-125 körül lenne. Az első érték általában az életkorodnak megfelelő (most még), a másodikkal semmi baj nincs.
2009. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mind a vérnyomás, mind a pulzus tökéletesnek mondhaó!

Bár nem vagyok orvos, de azt hiszem ezt jól tudom.

Ha 130 felett lenne, az már magas lenne...

Ugyanez a pulzusszámoddal is!

2009. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt biztosan tudod,hogy a normális vérnyomás 120/80-de kevés ember van,akinek állandóan ennyi.Általában kissé eltér ettől az értéktől.Én a tiédet még nem tartom magasnak.

Nekem általában nem magas a vérnyomásom (28éves vagyok),de ritkán felmegy 150/90-re vagy 170/100-ra,ha ideges vagyok.Na,akkor már én is elég kellemetlenül érzem magam,szerencsére ez elenyésző.

Szerintem a gyógyszertől érzed rosszul magad,pluszként az idegrendszered is gerjeszti a rosszullétjeidet.

Én régebben pánik beteg voltam,na attól se kell borzasztóbb,nekem akkor voltak ilyen gyomorból feltörő félelem érzéseim a rossz idegrendszerem miatt.

2009. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!