Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Azthiszem depressziós vagyok....

Azthiszem depressziós vagyok. Néha rámjön a sírógörcs és hogy mindent leverjek az asztalról és hogy kárt tegyek magamban. Lehet valami nyugtatót kapni ami használ ez ellen?

Figyelt kérdés

Mindez magamban zajlik le. Sosem teszek semmit csak sírok és mentálisan küzdök magammal.Amit nem a doktor ír fel.Nem szeretném a világ tudtára adni.lehet valami köze ehhez a viselkedéshez hogy egy pasit sem tudok szeretni?mindig azthiszem h szeretem de pár hét után rájövök hogy mégsem.Olyasfajta nyugtató kellene ami nem álmosít el mert hamarosan tanu leszek a szüleim válóperén és szeretném akkoris használni.(helyesírási hibákért ellnézést)

15/L


2010. dec. 22. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már felnőttnek érzed magad, de a szüleid válópere -tudat alatt- nagyon megviselhet. Lehet, hogy az agyad a pasikban apukádat látja, magadban pedig anyukádat. Szerintem egy pszichológus már egy alkalommal is nagyon szép eredményt érne el az esetedben :) (én nem vok az, csak tanultam azt is:))
2010. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindenki aztmondja hogy érettebben gondolkodom a koromnál de nem akarok felnőtt lenni nem akarom h kimaradjon a gyerek korom.nem szeretnék külső beavatkozást.és azt azért nem hiszem hogy apámat látnám a pasijaimban mert gyűlölöm az apám
2010. dec. 22. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Még engem is megviselne a szüleim válópere, mintha elvágnák a gyökereimet 29/F.
2010. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisgyerekként is gyűlölted apukádat?
2010. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kicsim, keress fel legalább egy kineziológust... a citromfűtea kicsit segít a hangulati hullámzáson, idd azt, és ne keress magadban hibát.
2010. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na jó. Nem kontárkodok. Nem az én szakmám. A legkevesebb, amit javasolhatok, hogy valakinek próbáld meg kiönteni, aki nem tud visszaélni vele. Ez nagyon sokat segít. És sok szerencsét kívánok! :)
2010. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

'nem hiszem hogy apámat látnám a pasijaimban mert gyűlölöm az apám'


Pont ezért!! :) Tudat alatt az apukádat keresed a pasikban.

2010. dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!