Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fájdalmas csomó hónaljban? Mi...

Fájdalmas csomó hónaljban? Mi lehet? Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés

Már mióta volt egy kis csomó a hónaljamban, de a sebész azt mondta, hogy csak az epilátortól, kenegessem egy krémmel. Nem tűnt el, és már kb. három hónapja még mindig megvan, de ezen a héten elkezdett nagyon fájni, és nagyobb is lett. (A orvos pedig, akihez időpontot kaptam nem volt, mert "nem indult a kocsija" -.-")

Nektek volt már ilyen? ÉS ha igen mi volt az?

Nagyon félek tőle :(


2011. jan. 1. 23:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy-nagy probléma akkor lenne, ha fájdalmatlan lenne. Persze így is mutasd meg orvosnak, mert nem normális!
2011. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az extra erős izzadásgátló tud ilyet okozni.. cseréld le:)
2011. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
bár ha már 3 hónapja van.. hmm ha nem segít a dezodorcsere akkor tényleg orvos
2011. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyirokcsomó? Orvoshoz kell menni. Házidoki is segíthet, hova fordulj.
2011. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
ui: ne fogd a dezodorra, csak ha doki is ezt mondja. Ez esetben pedig használj natúrkozmetikumokat, pl. DM saját márkás Alverde.
2011. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a dezodortól lenne. És nem tudom, köze van-e hozzá, de tényleg epilálás után jelent meg(egyszer próbáltam, elég is volt -.-")

És mostmár nagyon fáj, meg lüktet. Miért lenne rosszabb, ha nem fájna?

2011. jan. 2. 00:11
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm a válaszokat :)
2011. jan. 2. 00:11
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha lüktet és fáj, valószínűleg gyulladás!

1. válaszoló vagyok.

A fájdalmatlan nyirokcsomók erősen vészjóslóak nagyon súlyos betegségekre - de téged ez egyáltalán nem érint. Örüljünk, hogy fáj! :) (és nem is biztos, hogy a te esetedben nyirokcsomóról van szó)

2011. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hú.. hát akkor egy kicsit megnyugodtam! köszönöm!

(azért remélem szabdalni sem kell X))

2011. jan. 2. 00:26
 10/13 Boda Sándor ***** válasza:
Egyébként a dezodorról annyit ,hogy érdemes nagyon komolyan venni mert tele van alumíniumsókkal ami már köz ismert férfiaknál is nagyon komoly nyirok problémákat okoz! Nekem egyébként gyanús hogy valami szőr tüsző gyulladás lehet!Mert az tud ám olyan fájdalmas meg ijesztő lenni ,hogy az ember mindjárt rosszra gondol!Mindenképp menj vissza nézesd meg!Ha gyulladás valami természetes valamit kéne próbálnod szerintem!De a doki meg mondja!
2011. jan. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!