Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kapott már valamelyőtök...

Kapott már valamelyőtök vasat, vénás injekció formájában?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen mellékhatásait észlelted?

Segített a vashiányon?


2009. jan. 29. 12:08
 1/5 anonim válasza:
Szia!Nekem volt már benne részem mind a két terhességem alatt nagyon vérszegény voltam,hiába szedtem a vas készitményeket nem volt elég hatásos,de viszont az inyekcios kúra(mert hogy nekem 2-naponta kellet járnom 2-hétig)valamennyire hejre hozta a hemoblogin szintemet.Egyébként nagyon tud csipni amikor beadják én alig birtam ki.DE ha ellazitod a lábodat(mármint ha állva adják be) akkor kevésbé fog csipni,ja és attol is füg hogy az illető aki beadja lassan nyomja -e be az inyekcios tüt,mert volt hogy az aszisztens nő olyan gyorsan benyomta hogy nagyon-nagyon csipet és rossz volt utána is de amikor meg a doki szép lassan na akkor nem éresztem semmit.
2009. jan. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Az előző kicsit nem értette a kérdést,mert nem szuri,hanem VÉNÁS injekció formájában kapod meg,amit valszín a könyékhajlatodba adnak.

Csípni csíp,mint minden szuri,de kibírható,nem fáj jobban mint egy véradás,viszont utána lehet émelygés,szédülés,ha erős vashiányod van.Ezért általában nyugton kell maradni 15-20 percet a szuri után.Nyugi.

2009. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
jAJ TÉNYLEG,hát ezer bocs,én nem kaptam még vénásan,és nem is tudtam hogy vénásan is adnak be vasat,ezért is érthettem félre kőszi a másodiknak!!
2009. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szundika20 válasza:
Én vénásan kapom heti 3x 2 ampullát és egyáltalán nem csíp nekem..és már extrém vashiányom van de nem volt tőle hála égnek soha bajom...(csak 1x amikor szétdurrant a vénám...)
2011. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szundika20

Mit jelent az,hogy extrém vashiányod volt? Mennyi volt pontosan akkor a vérvétel alapján megállapított érték a szervezetedben?

2018. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!