Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet leküzdeni a...

Hogyan lehet leküzdeni a vizsgadrukkot?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon izgulós vagyok,kérlek adjatok valami jó tippet!Előre is köszi
2008. jan. 23. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat kell vizsgázni, s így előbb-utóbb hozzászoksz. És fontos, hogy alaposan készülj fel a vizsgára, mert akkor tényleg nincs miért aggódni! Én vizsga előtt otthon rendszerint meditálok, lazítok egy kicsit (elképzelem, hogy milyen jól érzem magam vizsga közben, és azt milyen jól sikerül), iszom egy teát, nem filtereset, hanem igazit(vannak feszültségoldó teák, bár én inkább zöld teát iszom ami ellenkezőleg hat: felpörget és így bátorságot ad). Amíg dohányoztam addig közvetlenül vizsga előtt egy szál cigi is jót tett. De ezt nem ajánlom :)
2008. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a vizsgadrukk pörgeti fel igazán az agyamat.Nagyadag adrenalin.Én élvezem.

Egyébként semmi nem segít,csak ha magabiztos vagy,és szinte mindent tudsz.Meg meg kell szokni.Én évente olyan 10 vizsgán esem át,így nem jelent gondot.Sokakat megnyugtat a rágózás vizsga alatt.

2008. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az esélytelenek nyugalmával vonultam be mindig, és így legyőztem. De az is igaz, hogy ha sokat vizsgázol, javít a helyzeten. (Volt a főiskolán olyan félévem, amikor 12 vizsgám volt, mind szóbeli.)
2008. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
agykontrollal
2008. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
én 1/4 xanax-szal oldottam meg, de csak a szóbeli vizsgák előtt... nem ajánlom:( tényleg csak végszükségben, mikor már a sirás kerülget...vizsga előtt ~1órával
2008. jan. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
74%
Ez hozáállás kérdése. Én mindíg úgy mentem be vizsgázni hogy sose tanultam semmit csak bementem és mindíg sikerült. akkor az volt a Mottóm hogy "Lessz ami lessz!" a vizsga előtt pár nappal már nemtudom megváltani a világot.
2008. júl. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!