Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ingadozik a vérnyomásom?...

Miért ingadozik a vérnyomásom? Ennyire? Az, hogy túlvállaltam magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!20/L vagyok.

A vérnyomásom általában 110 körül szokott lenni,előfordul,hogy 120.A pulzusom mindig 80 körül van.

Múlt hét szerda óta fáj/fájt a fejem,és a vérnyomásom 130 felett volt,a pulzusom is 90 felett járt egy kicsit.

Kiírattam magam a hétre,mert talán lehet,hogy túlvállaltam magam: dolgozok (gyak.helyen,két szakmát csinálok,hogy az egyetemre felvegyenek és májustól vizsgázok...

Most,hogy pihengetek,már csak hellyel közzel fájdogál a fejem.

Tegnap megmérték megint: akkor meg 90 körül volt,a pulzus meg 62...szóval...


2011. jan. 12. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy betegség, anyukámank és mamámnak is ilyen baja van, volt. Mamám belehalt. Sajnos én is elörököltem 24 vagyok és van, hogy 145 a vérnyomásom és van, hogy 87. Szóval nagyon rossz, emelett migrénes is vagyok, tehát a fejem így is úgy is fáj, de ha alacsony sokszor elájulok, ha magas szokszor szédülök hányinger és mintha nem lennék ép. Nagyon rossz. Nem túl sűrűn jön elő, de félek ahogy öregszem egyre rosszabb lesz és majd úgy járok mint mamám. Nem tudom mit lehet ez ellen tenni, hogy ne ingadozzon.
2011. jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!