Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szeretnék olyan természetes...

Szeretnék olyan természetes alapú vitaminkészítményt venni, ami megfelelő összetevő, és mennyiségű vitaminokat tartalmaz. Létezik ilyen Magyarországon, ami nem mesterségesen előállított vitaminokból álló multivitamin? Köszönöm Ági

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A Lenkei - féle vitamincsomag mindent tartalmaz amire szükség van. Hogy mesterségesen előállított-e nem tudom, de aki még szedte, annak hatott. Van folyékony formában is-ami nem terheli a gyomrot.
2011. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az mesterséges a javából.

Őszintén szólva én természetes vitamint eddig csak narancsban/citromban/paprikában... stb. láttam, Magyarországon legalábbis. De engem is érdekelnének a válaszok.

2011. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

vitaminsziget.com

nagyon megbízhatók mindig onnan vásárolok : )

2011. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Diamond59 válasza:
Én csak a Nutrilite vitaminokat és étrend kiegészítőket javaslom. Pl.: DoubleX-t, vagy a Napontát.75 éve működő és világ elsők a készítményei. Itt kicsit bővebben utána olvashatsz: [link]
2012. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!