Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hosszútávon mit okozhat a...

Hosszútávon mit okozhat a stressz?

Figyelt kérdés
másfél éve folyamatosan stresszelek. Főleg iskola miatt. Olyan nagy okom nincs rá. de kicsit vissszahúzódó vagyok és az osztálytársaim bunkók általában... vagy pl. mindig azon gondolkodok hogy fogok 4-5 évet még kibírni érettségiig... a matek-magántanár végett az egész hetet végigstresszelem hogy ott kell majd lennem 1 órát... legszívesebben itthon lennék mindig, de ez természetesen nem megoldható. Vagy mindenhol, csak itt ne... Ráadásul Magyarországot is gyűlölöm, utálok itt lenni :(
2009. febr. 4. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Hosszútávon a stressz szív- és érrendszeri problémákat okozhat, emellett lefogyhatsz vagy elhízhatsz, nem megfelelő lesz a koleszterin szinted(általában stressz hatására magas), cukorbetegség is kialakulhat, meg stb, csemegézhetnék itt napokig. Azt ajánlom fogadd el a helyzetet. Ha beszólogatnak egyik füleden be a másikon ki,majd megunják, azt hogy te nem vagy erre vevő. Vagy szólj vissza nekik valami találót, de nem TRÁGÁR beszólást. Nem tudom h más mit fog írni,de szerintem az oldalon a legtöbben túlestünk a suli-frászon és nem haltunk bele. Rajtad múlik csak hogyan alakítod a szituációkat.

Sok Sikert!

2009. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy sértés csak akkor az, ha úgy gondolod. A döntés a tied. Ha bántóan viselkednek veled, TE döntöd el, hogyan reagálsz!!! Ha kellemetlenül érzed magad, jusson eszedbe az ami ezt okozta és erősen gondolj rá úgy, hogy LESZAROM!!! Menni fog!
2009. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!