Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen következménye lehet,...

Milyen következménye lehet, ha valaki több hónapra felfüggeszti az L-thyroxin szedését, amit pajzsmirigy alulműködésre szedett?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát valószínűleg alacsony lesz a pajzsmirigyhormon szintje és annak megfelelő tünetei lesznek.

Miért akarnád felfüggeszteni?

2011. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem én szedem, hanem a férjem. Hónapok óta nem mgy el gyógyszert íratni magának:(, nem igazán foglalkozik vele.
2011. jan. 29. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
A következő fog történni, a tiroxin szintje alacsony lesz, ezt a szervezet úgy próbálja kiküszöbölni, hogy az agyalapi mirigy több TSH-t termel, mely stimulálja a pajzsmirigy termelését és növekedését, ami így hatalmasra megnő. Szóval a kedves férj előbb utóbb egy gyönyörű szép golyva tulajdonosa lehet. A tiroxin hatásának csökkenése miatt pedig meg fog hízni.
2011. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Megmajd nem tud wcézni

azt élhet évekig hashajtókon.

2017. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Semmiképpen ne hagya ,mert én is ezt tettem ,mert 15évig állandó hasmenésem volt ,még víet ittam az után is hasmenésem volt,aztán több mint egy évig nem szedtem.

Ez volt baj azóta se tudok wcézni állandóan hashajtókat kell szednem gyomrom nagyon fáj...Pedig lassan két éve szedem állandóan pajzsmirigy gyógyszeromat mindig hashajtókon élek,kitudja mikor jön helyre az emésztésem,biztos több idő kell ahoz megint tudjak wcézni és hasmenésem legyen.

Hasmenés gyógyszer mellékhatása ha nem szedi valaki saját magával cseszik ki.

2017. nov. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!