Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok éjszaka nyugodtan...

Nem tudok éjszaka nyugodtan aludni. Miért?

Figyelt kérdés
Éjszaka dolgozom, viszont szabadnapjaimon nem tudok éjszaka aludni, sokszor 10kor elalszom, és 3kor fenn vagyok. Volt olyan, tegnapelőtt, hogy reggel hazaértem, nem aludtam egész nap, csak este feküdtem le 11-kor. Hajnalban már automatikusan felkeltem fél 5kor. Aztán csak szenvedek reggelig, s egész nap fáradt vagyok... Miért van ez? Milyen gyógyszert, étrendkiegészítőt ajánlotok? Köszi!
2009. febr. 7. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Az embernek vagy egy kb 24 órás ciklusa, amit követ, vagyis van egy belső óra, ami kb meghatározza mikor kell ébredni, mikor a legéberebb stb. Ha az életmódunk rendszeres, akkor ez az óra jól működik, és mint tapasztaltad kb ugyanabban az időban ébreszt. Azt viszont nem tudom mért akarod magadra eröltetni a éjszakai alvást, csak ártasz vele, pont az történik amit tapasztaltál, hót álmos leszel, de aludni nem tudsz. Inkább fogadd el, hogy éjszaka élsz, nappal alszol, sokkal jobban jársz.
2009. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tegyél a párnádra pár csepp Levendula illóolajat, vagy vegyél forró fürdőt, amibe szintén teszel pár cseppet.Esetleg nyugtató tea!
2009. febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!