Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lüktet az agyam?

Mitől lüktet az agyam?

Figyelt kérdés
Nem fáj a fejem, hanem jobb oldalon a homlokom mellett lüktet egy ér folyamatosan, és angyon zavaró.Fiatal vagyok, (18/L) alacsony vérnyomású, egészséges életmódot folytatok(viszonylag=D).3 napja ezt csinálja, nem tudom mitől lehet, és hogy mulaszthatnám el?
2009. febr. 7. 23:23
 1/9 anonim válasza:
14%

rákos vagy =O megfogsz halni=O

menny el orvoshoz-_-

2009. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kössz, ez nagyon kedves...igazán értékelendő, hogy viccet csinálsz ebből!
2009. febr. 7. 23:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem migrén.

Ügyess csak el orvoshoz, ahogy a fenti vicces honpolgár írta. Biztos, hogy nálunk jobban meg fogja mondani.

Ne hanyagold el, mert abból gond lehet.

2009. febr. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De a migrén az erős fájdalommal jár, nem?vagy ez változó?mert én "szimplán" csak egy kis lüktetést érzek, ami bár kellemetlen, de egyáltalán nem fáj.Mindenesetre akkor meglátogatom a doktor bácsit.
2009. febr. 8. 11:13
 5/9 anonim válasza:
100%

Szerintem marha gyorsan menj el orvoshoz!!

Nem a pánikot akarom kelteni, de jobb megnézetni! Csinálnak egy CT-t és majd kiderül.

Mivel fiatal vagy nem gondolnék baromi rosszra. De azért csak el kellene menni legkésőbb holnap!

És ha megjártad akkor azért jelezz vissza, h mit mondtak, hogy mi is okuljunk!

Üdv

2009. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kezdek bepánikolni a hozzászólásaitoktól=D Holnap mindenképp elmegyek, és írok majd, hogy mi volt..
2009. febr. 8. 14:47
 7/9 anonim válasza:

De én mondtam h nem a pánikot kívánom kelteni..csak érzékeltetni akartam, h mindenképpen meg kellene nézetni!

;D

2009. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam reggel házidokinál, rendelés előtt egy órával beültem, de sajnos a laborvizsgálatról ma így is lecsúsztam, de holnap elmegyek.A vérnyomásom és pulzusom rendben van(bár inkább kicsit alacsonyak).Azt mondta, lehet érgyulladás, de a laborleleből minden ki fog derülni..
2009. febr. 9. 09:49
 9/9 anonim ***** válasza:

remélem rendben vagy, az én unokatesómnak a ct mutatta ki, hoyg agyinfarktusa volt. ne ess kétségbe, mert ha nem fáj , akkor talán nem akkora gond, igaz fájdalom nélküli súlyos kórok is léteznek.

legközelebb ha itt kérdezel akkor pedig számíts a vegyes válaszokra

2009. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!