Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Mitől lüktet az agyam?

Nem fáj a fejem, hanem jobb oldalon a homlokom mellett lüktet egy ér folyamatosan, és angyon zavaró.Fiatal vagyok, (18/L) alacsony vérnyomású, egészséges életmódot folytatok(viszonylag=D).3 napja ezt csinálja, nem tudom mitől lehet, és hogy mulaszthatnám el?

2009. febr. 7. 23:23  Privát üzenet  

A válaszok

rákos vagy =O megfogsz halni=O

menny el orvoshoz-_-

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2009. febr. 7. 23:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kössz, ez nagyon kedves...igazán értékelendő, hogy viccet csinálsz ebből!

# 2/9Időpont 2009. febr. 7. 23:36 Privát üzenet

Szerintem migrén.

Ügyess csak el orvoshoz, ahogy a fenti vicces honpolgár írta. Biztos, hogy nálunk jobban meg fogja mondani.

Ne hanyagold el, mert abból gond lehet.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2009. febr. 8. 00:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De a migrén az erős fájdalommal jár, nem?vagy ez változó?mert én "szimplán" csak egy kis lüktetést érzek, ami bár kellemetlen, de egyáltalán nem fáj.Mindenesetre akkor meglátogatom a doktor bácsit.

# 4/9Időpont 2009. febr. 8. 11:13 Privát üzenet

Szerintem marha gyorsan menj el orvoshoz!!

Nem a pánikot akarom kelteni, de jobb megnézetni! Csinálnak egy CT-t és majd kiderül.

Mivel fiatal vagy nem gondolnék baromi rosszra. De azért csak el kellene menni legkésőbb holnap!

És ha megjártad akkor azért jelezz vissza, h mit mondtak, hogy mi is okuljunk!

Üdv

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2009. febr. 8. 13:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kezdek bepánikolni a hozzászólásaitoktól=D Holnap mindenképp elmegyek, és írok majd, hogy mi volt..

# 6/9Időpont 2009. febr. 8. 14:47 Privát üzenet

De én mondtam h nem a pánikot kívánom kelteni..csak érzékeltetni akartam, h mindenképpen meg kellene nézetni!

;D

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2009. febr. 8. 18:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Voltam reggel házidokinál, rendelés előtt egy órával beültem, de sajnos a laborvizsgálatról ma így is lecsúsztam, de holnap elmegyek.A vérnyomásom és pulzusom rendben van(bár inkább kicsit alacsonyak).Azt mondta, lehet érgyulladás, de a laborleleből minden ki fog derülni..

# 8/9Időpont 2009. febr. 9. 09:49 Privát üzenet

remélem rendben vagy, az én unokatesómnak a ct mutatta ki, hoyg agyinfarktusa volt. ne ess kétségbe, mert ha nem fáj , akkor talán nem akkora gond, igaz fájdalom nélküli súlyos kórok is léteznek.

legközelebb ha itt kérdezel akkor pedig számíts a vegyes válaszokra

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2009. febr. 9. 10:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van olyan érzésem, mintha az agyam görcsölne?
Ha ülök az asztalnál, olvasok például, amikor fölállok miért lüktet a homlokom pár másodpercig?
Lüktet a térdem és a talpam miután lefekszem az ágyba. Miért lehet ez? (Többi lennt olvasható. (
Mikor reggel felkeltem, kicsit felültem hogy magamhoz térjek, de egyszer csak baromira elkezdtem szédülni, az ágyam szélét is meg kellett fognom, aztán visszafeküdtem, és pár...
Más is tapasztal ilyet elalvás határán? Jár az agyam, közben pedig képek tűnnek fel, aminek semmi köze a gondolatokhoz.
Mért van az hogy ha felmegyek egy lépcsőn egyből szédülök lüktet hátul az "agyam" (tarkóm) és alig kapok levegőt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!