Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minek a tünetei ezek? Állandó...

Minek a tünetei ezek? Állandó éhségérzet, szapora pulzus, idegesség, izzadás, szorongás, szédelgés?

Figyelt kérdés
Pár napja ezt érzem! :( Éhes is vagyok, de nem nagyon kell az ennivaló. Kényszerből azért próbálok enni, de nem nagyon esik jól. Ez az állandó éhségérzet, ha eszem, utána is megvan! Mitől lehet ez?
2009. febr. 9. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

pajzsmirigy

menj orvoshoz, a vérkép mutat biztosat, sőt az se bizti, nálam nem volt gond a pajzsmirigyműködéssel a vérkép alapján és egy év alatt 10 kg-t fogytam , miközben zabáltam,

éjjel, hajnaltájt izzadtam, folyt a víz a mellkasomon és ideges is voltam. Az vetett véget az egésznek az én esetmben, hoyg terhes lettem és valahogy megoldódott minden, de ne gondolja bárki, hoyg a baba miatt volt előtte is a sok tünet, mert nem akartunk már több gyereket, kis " szökevény", de most már örülök neki. ( 7 hós kis tündérlány)

szóval pajzsmirigy gond lehet.

Bár ezek a tünetek sokmindent takarhatnak :-((

2009. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy alulműködésem az van! :(( Szedek is rá gyógyszert! :((
2009. febr. 9. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a panaszok ráhúzhatók több betegségre is. Én az ovosi kivizsgálást javaslom.

Ettől függetlenül, úgy érzem valamilyen idegrendszeri hatás ért, amit nem tudtál feldolgozni, ezt próbáld meg, ha lehet, nyugodj meg, élj pontos napirend szerint, belértve akelést , a kaját, stb.-t. Ha nem tudod elfogyasztani valamelyik alkalommal az ételt, akkor azt hagyd ki, és ne egyél semmit addig, amíg nem jön el a következő étkezés ideje.

2009. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem kezdődő pánikbetegség.....nekem is hasonló tünetek vannak....labilis lelkiállapot....kiváltja a szorongást,depresszió,pánikbetegség szerintem egy pszihológussal beszélj sokat tud segíteni :)
2011. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez már egy régi kérdés volt, gondolom azóta már kiderült a probléma oka. Csak azoknak szeretném leírni, akik megtalálják a kérdést (mint ahogy én is): ezek a tünetek lehetnek az alacsony vércukorszint jelei is. Ráadásul ha ilyen esetben nem szénhidrátdúsat eszik az ember, csak rosszabb lesz a helyzet. Az alacsony vércukorszint akár erős fogyókúra, sőt szénhidrátmentes fogyókúra esetén is előfordulhat. Többek között ezért sem ajánlom a szénhidrát megvonását a szervezettől. A szénhidrátnak ráadásul az agynak, az izomzatnak is szüksége van...
2012. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
En is ezt erzem....
2013. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, figyu en ugy vagyok vele h 2006 ban nagynehez diagnosztizaltak a pajzsmirigy nagyobbodast verbol semmit nemmutattak ki de ultrahanggal meg egy bazi nagy pajzsmirigy cisztat. Most meg az orvos leallitotta 6 hetre az l-thyroxin szedest mert elojott az osszes mellekhatasa es nagyon rosszul ereztem magam a tabletta bevetel utan 15 percel. Utana nehany napig okes volt minden. Most meg azt veszem eszre h hirtelen ramtor az ehseg ideges leszek belole de nagyon durvan. Most igy elozom meg a helyzetet h amikor alkalmam vam ra eszek egy ket falatot, eddig bevalt remelem h kibirom meg a maradek 5 hetet + a verkepre varast stb... De ha elkedzek enni annak se eleje se vege ameddig degeszre nem eszem magam + egy falat es fogyok , elkezdtem futni meglatom mi lessz a vege ...
2014. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!