Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel tudom elnyomni a gyogyte...

Mivel tudom elnyomni a gyogytea rossz izét?

Figyelt kérdés
gyogyteát iszok, vagyis innék (citromfű+ valami tobozleveles cucc...) de olyan hányingerkeltő ize van, h nem igazán tom meginni...
2008. jan. 30. 01:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre nekem is nagyon rossznak tüntek e gyógyteák. Én csak mézet szoktam beletenni, és néha jobban izlik egy gyógytea mint egy gyümölcsös. Szerintem egy idő után megszokja a szervezet az új izeket. Kitartás, a 10. pohár már izleni fog.
2008. jan. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

cukor v méz v citromlé

de ha arra gondolsz, hogy ez neked jót tesz akkor sokkal jobban érzed majd magad, ha folyton az gondolod miközben iszod, hogy milyen rossz, 1. a hatása sem lesz olyan 2 folyton a negativ érzése jár az eszedben, hogy lehetne "szegény" teának jótékony hatása?

2008. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rostos gyumolcslevet is szoktam neha beletenni ami nagyon izletes es az illata is kellemes tolle.Sok sikert!
2008. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia sanyi vagyok van egy termék én is most nemrég ismertem meg MSN-C Vitamin italpor a neve ezt belekeverve a teába egy kávéskanálnyit kb egy főzésnyibe csodálatos eredményt fogsz elérni ezt javaslom neked ha érdekel szólj vagy írj és küldők neked nem is drága mert kb 30fözéshez elegendő és kb 2000Ft.szia.
2008. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!