Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez hogy néha szúr...

Mitől lehet ez hogy néha szúr a szívem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

nekem is szúrt, és néha még most is szúr, elmentem Kardiológiára, azt mondták makk egészséges a szívem, biztosan sokat stresszelek , és ezért fáj.

Menj el orvoshoz, bár szerintem neked is ezt mondják majd. (Megkérdezték tőlem, iszok-e sok kávét vagy energiaitalt, mert attól is fájhat)

2009. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Szia, menj orvoshoz. Lehet, hogy szívprobléma, de az is lehet, hogy a stressz miatt van. Ezt az orvos meg tudja állapítani.
2009. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A szív maga sosem fáj. Ált. ideges eredetű fájdalmak szoktak jelentkezni fiatalabb korban, amik a leírt dolgokra vezethetők ált. vissza.

A vizsgálat kapcsán EKG-t készítenek, ami fájdalommentes és ez segít a diagnózisban. Ez az ú.n. elektrokardiogram, ami a szívizomzat elektromos tevékenységét rögzíti, ebből sok minden megtudható.

2009. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
56%

Nekem is szokott szúrni a szívem és kiroppantotta a párom a hátamat és el is múlt. A rossz uléstöl a hátgerinced kiugorhat a helyérol próbáld ki meglátod nem is fog fájni.

u.i.: ne aggódj nincs semmi gond.:)

2009. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

én már 2szer voltam úgy,hogy azt hittem infarktust kapok,annyira szúrt a szívem(nél)levegöt is nagyon nehezen tudtam venni a szúrás miatt!

mint kiderült,reumatikus gondom volt,amit a gyógymasszás,és a gyógytorna helyrerakott!1 éve nem jött vissza:)

2009. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
83%
Kávéztam szúrt... pont ezt mondták, hogy álljak le vele azóta nem szúr szóval lehet hogy az feltéve hogy kávézol,de attól még nézesd meg orvossal..
2009. aug. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!