Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol lehetek mindig faradt?

Mitol lehetek mindig faradt?

Figyelt kérdés
Mi lehet a bajom? Mar hetek ota egesz nap almos vagyok a suliba is orakon epp ,hogy csak nem alszok este pedig mar 9 kor elmegyek aludni es reggel 7 re nem tudok felkelni.
2011. márc. 7. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom de velem is ez van. Van hogy már este hétkor elmegyek aludni mondom de jó majd jól fel tudok kelni reggel 6-7kor, erre épp hogy csak kiesek háromnegyed 9kor (ez a max ameddig aludhatok, mert 9re kell kész lennem mindig, de gondolhatod 15 perc alatt milyen kényelmesen tudok készülődni.. -.-), aztán álmos vagyok egész nap.. Hétvégén még jobb, mert akkor meg szinte fel sem kelek, csak pár órára mindkét nap... Bocs, tudom nem segítettem semmit, főleg azért írtam hogy lássam ha valami okos ember válaszol hogy mi lehet. :|
2011. márc. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány. Szinte 100% biztos vagyok benne...
2011. márc. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magnéziumhiány :)
2011. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Krónikus fáradtság - ezt okozhatja, hogy a fekhelyed nem jó helyen van !!! Próbálj valami más ágyat keresni otthon , és próbálj ott aludni pár napig. Ha megváltozik a közérzeted, akkor a fekhely a ludas....- ha nem akkor lemerültek az ásványi anyag és vitamin készleteid.
2011. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat..:) Hat vitamin hianyra tippelek en is mert a kormomon megjelentek a feher csikok es a fogam es par helyen ho feher lett.


Milyen vitamint ajanlatok?

2011. márc. 7. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!