Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Torokfájásra melyik a legjobb...

Torokfájásra melyik a legjobb vénynélküli gyógyszer?

Figyelt kérdés
A Strepsils nekem nem hat.
2011. márc. 9. 05:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig pont azt írtam volna. A másik tippem, nem gyógyszer ugyan, de rengeteg hársfatea mézzel. Nekem az bevált mindig, mikor nincs strepsils.
2011. márc. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a Tantum Verde is nagyon jó! szopogatós tablettában és öblögetőben is nagyon jó a hatása.
2011. márc. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jot tesznek ilyenkor a meleg huslevesek, de fontos a sok pihenes.

Zsalyatea: 1 csesze vizzel forraz le, 1 kaveskanalnyi zsalyat es 1 keves citromhejat, es fedd le. 1-2 orankent igyal meg belole egy fel cseszevel.

Jobbulast!

2011. márc. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A strepfen erősebb, mint a strepsils, esetleg próbáld meg azt. Egyél mézet, lassan csurgasd le a torkodon. + sok mézes tea.


És gargalizálj langyos sós vízzel, ez fertőtleníti a torkodat. Csak vigyázz, ne nyeld le.

2011. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szopogass propoliszt,természetes antibiotikum.
2011. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bioparox spray!! Tuti, kb. 1 hét használat és teljesen rendbejössz!
2011. márc. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon jól tudjuk mind annyian,hogy ami gyógyszer annak mellékhatása van, én évek óta mindenkinek javaslom ,már volt hogy orvosnak is ez segített,2dl tejbe belekeverni egy tojás sárgáját,és egy evő kanál mézet és jól elkeverni ,és olyan forrón, ahogy meg bírod inni idd meg ,de előtte egyél mert 2óra hosszáig se inni se enni nem ,szabad ,ugyanis védőréteget képez a torkon és alatta elpusztulnak a baktériumok ,majd sós vízzel öblítsd ki a szád,1x 2x elég már jó is,nagyon finom mert olyan mint a madártej,gyógyulj meg ! üdv Zsóka
2014. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!