Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában elég hamar elfárado...

Mostanában elég hamar elfáradok. És a fejem is szokott fájni/lüktet és szédülök. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Álltalában reggel mikor felkelek az ágyból megszédülök és lüktet a fejem.Suli után meg olyan estére 7-8 fele meg már érzem hogy fáradt vagyok.És néha ugy érzem mintha lázas lennék az arcom mintha kicsit égne, de mégsem vagyok lázas.Anyukám mindig azzal jön, hogy azért van mert levagyok gyengülve hála annak hogy nem eszem eleget.15 éves lány vagyok ha ez segit.
2009. febr. 25. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 12 éves vagyok. Szerintem: egy ok, ha nem eszel. Másik pedig, mivel látom mennyi idős vagy a tanulás is elég nehéz dolog, és azért érezheted így magad. Szerintem tele van már a hócipőd is azzal, hogy tanulnod kell. Azt ajánlom, hogy egyszer suli után ha hazaértél aludd ki magad rendesen, és akkor talán nem lesz ez. A legjobb az lenne, ha anyukád megengedne 1 nap szabadságot a pihenésre a suliból.
2009. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

A pihenésre ott van a hétvége, nem kell hozzá plusz szabit kivenni. Aludj és egyél eleget, pont, amennyi elég. Este felküldj le előbb, így többet aludhatsz. Kb. ennyi.


Egy 16 éves fiú

2009. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem is a fáradság miatt vagy ilyen. Egyél és aludj.

2009. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj, szedj vitamint, táplálkozz bőségesen és változatosan, és feküdj le időben.
2009. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak biztos igaza van próbálj többet enni, mellette meg igyál sok vizet napi 2 liter minimum kell. Sportolj sokat, ha szédülsz reggelente, én még a kávét javaslom. És próbálj meg este korábban lefeküdni, hogy kialhasd magad. A fejfájás szintén lehet a folyadékhiánytól, stresztől.
2009. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2009. febr. 25. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:
fejfájás és szédülés...bizonylehet, hoyg a szemed??, lehet, h. kéne szemüveg, nálam is így kezdődött mire kiderült a szemészeten, hoyg kell egy szemcsi. nekem csak az egyik szemem gyenge és az agy kompenzálta a "hiányt" ezért fájt a fejem. Sokat tanulsz, akkor sokat olvasol igaz? nézessétek meg, abból baj nem lesz. Egyébként meg vitamin is kell, meg kaja!!
2009. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasznos válaszokat kaptál, de én még hozzáteszem, hogy igyál sok folyadékot, főleg vizet és ásványvizet!
2009. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!