Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Derék és szegycsont fájdalom!...

Derék és szegycsont fájdalom! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves lány vagyok. Pár hete nagyon fáj a derekam, de főleg reggel felkelés után. Napközben is fáj, de járás közben annyira nem érzem, csak mikor pl megfeszítem a derekam, vagy valamit emelek, vagy ülök... És ha ez még nem lenne elég, a szegycsontom is elkezdett pár napja fájni, az is főként akkor ha úgy mozdulok, de akkor viszont irgalmatlanul... Ha nem múlnak akkor hamarosan elfogok menni orvoshoz, de addig is szeretnék megtudni pár dolgot, hátha tudtok nekem segíteni!
2011. ápr. 11. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ennek lehet például a nem megfelelő ágy/matrac is az oka, ha reggel jellemző. Ha izomban fáj, akkor a legjobb a masszázs. Én gyógymasszőr vagyok, és ha ilyen problémám lenne, akkor elsősorban gyógymasszőrhöz fordulnék. :-) Ha írsz privátban, tudok segíteni. Orvoshoz menni ezzel együtt is hasznos dolog, támogatom az ötletet.
2011. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Érdekelne, hogy mi lett veled? Ugyanis nekem is 1 hónapja enyhén fájdogál a szegcsontom. Voltam már EKG-n, gyomortükrözésen de nem találtak semmit.
2013. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Elmentem gyógymasszőrhöz és mondta, hogy teljesen megvoltak feszülve az izmaim, pár alkalommal kimasszírozta belőle a csomókat, ja és a tartásom is rossz volt, azért is fájt. Úgyhogy szerencsére semmi komoly!
2013. máj. 22. 15:15
 4/4 anonim válasza:
Szia! Az tök jó. Képzeld én is elmentem gyógymasszőrhöz, és kiderült, hogy tele van a hátam ilyen un. stresszcsomókkal, meg nem jó a tartásom. Most is megyek hozzá havi egyszer, és azóta nincs ilyen bajom :).
2013. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!