Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez? A szívemmel van...

Miért van ez? A szívemmel van a gond? Bővebben lent->

Figyelt kérdés

Üdv,

néha csak úgy "semmittevés"(Pl.: ülés) közben is elkezd gyorsan verni a szívem, úgy hogy érzem is. A pulzusom nincs 95 alatt és volt már amikor 120 volt a pulzusom(nyugalmi állapotban). Nem stresszelek, nem idegeskedek, nem vagyok túlsúlyos, nincs semmi baj az iskolában, jó tanuló vagyok. Amikor meg lettmérve a vérnyomásom otthon a pulzus 100 felett és a vérnyomás 100 alatt volt. Nem vagyok aktív sportoló, de szoktam sportolni. Az étkezésemmel nincs gond, egészségesen étkezek, nem vagyok beteg. Voltam EKG vizsgálaton, egyszer itt az SZTK-ban utána a Rókus Kórházban is és nem mutatott ki semmmit és a szívultrahang se. Azt mondta a gyerekkardiológus főorvos, hogy menjek el vérvételre->vérkép és vizelet vizsgálatra. Miért vannak ezek a "problémák"? 12/L


2011. ápr. 13. 17:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és amikor ilyen hevesen ver a szívem és érzem akkor olyan mintha belülről fűtenék az arcomat, néha ki is izzadok az ilyen közbe. Miért?
2011. ápr. 13. 19:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt egy pánikroham.
2011. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De biztos hogy nem pánikroham.
2011. ápr. 27. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
azért kell a vér , vizelet vizsgálat mert pajzsmirigy túlműködés miatt is lehet heves szívdobogásod,de ezt csak a vérből tudják megnézni.
2011. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Így van, pajzsmirigy hormonjait mindenképpen meg kellene nézetni. Az is okozhat ilyen panaszokat.

2011. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!