Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja megfáztam, egyszerüe...

Pár napja megfáztam, egyszerüen nem javulok, tudtok ajánlani valami házi praktikát rá?

Figyelt kérdés
Vettem rá coldrexet,és septofort szopogatós tablettát,de egyáltalán nem javulok.Lázam nincs,csak tele van az orrom,és a torkom fáj,illetve kezdek köhögni.Mivel lehetne kilábalni belőle?Orvoshoz nem tudok menni,egész nap egyedül vagyok a babámmal.Köszi.
2011. ápr. 18. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok mézestea és C vitamin. Esetleg kammilás inhalálás. De a babád érdekében mégis jobb lenne ha eljutnál az orvoshoz mielőtt őt is megfertőzöd.
2011. ápr. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,ma sajnos nem tudok menni,nincs aki vigyázzon rá,csak holnap délelőtt.
2011. ápr. 18. 07:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Infralámpád nincs? Az nagyon jó akkor, amikor be van dugulva az orrod.
2011. ápr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van otthon, akkor borsmentából csöppincs néhány cseppet egy zsebkkendőre, majd szívd be az illatot. Ettől kifog dugulni az orrod, és ne aggódj nyugodtan viheted baba közelébe is, nem tesz neki sem semmi rosszat, csak vigyázz hogy ne kerüljön a bőrére, így kicsit csípheti.

Valamint ajánlom a borsmenta teát is,ugyanaz a módszer, tea és néhány csepp borsmenta. Ahogy azt a többiek is mondták, C vitamin, az mindig jól jön.

2011. ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 18. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!