Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet hogy a szervezetem nem...

Lehet hogy a szervezetem nem tudja elviselni a multivitamin készítményt?

Figyelt kérdés
Most váltottam az egyikről a másikra, és folyton hányingerem van, és egyszer már spontán hánytam is. Lehet az új vitamintól? (Azért gondolom, hogy emiatt lehet, mert előtte semmi bajom nem volt) Nem vagyok se beteg, se terhes. A hányás is csak jött hirtelen, aztán utána megint jól lettem...
2011. ápr. 24. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
gyomorrontás? hagyd el a vitamint,és ha újra teljesen rendben vagy vedd elő. ha ismét előjönnek a tünetek, ez volt a baj
2011. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hmm. Milyen márka? Én Eurovit multivitaminnal vagyok így. Nem hánytam tőle, de nagyon közel voltam hozzá. Egy ideig azt hittem, kaja előtt nem jó bevennem. Átraktam utánra, de csak nem lett jó... Úgyhogy elajándékoztam annak, aki bírja, és az életben többet nem kell. Másfajtákat bírok.
2011. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hm, Schneekopf pezsgőtabletta. Nem tudom otthon lehet-e kapni. Nem szeretem, mert baromi rossz az íze... Eddig terhesvitamint szedtem, (csak az elfogyott, és sehol nem találtam a boltban) mert nemsokára babát tervezünk, de most tűnt fel, hogy bőrkiütésem is lett (kicsi búbok a bőrömön), lehet hogy jobb lenne leállni az egésszel (mármint a vitaminokkal, nem a babával)
2011. ápr. 24. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Lassan a testtel! A Eurovitamint már egész Európában kivonták a forgalomból, csak nálunk nem!
2011. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én minden vitaminnal igy jártam, illetve a béres csepptől is hánytam, minden alkalommal. Egyszer azt javasolták, hogy ne húsz csepp béres cseppet szedjek be, csak 5 cseppet. Na attól fogva, nem hánytam, és feltudtam fejlődni 20 pecre.
2011. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha vitamint eszel, miért ilyen szemetet? Kb. annyit ér, mintha közvetlenül a WC-be szórnád a pénzt. Annyi különbséggel, hogy neked lehet, hogy árt is.
2011. ápr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nincs elég savad. Én is így vagyok a pezsgőtablettákkal, és egyes multivitaminokkal is. Főleg a calciumtartalmúak csinálnak émelygést.
2011. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!