Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen fáradt? Rendesen kialudtam magam.

Figyelt kérdés
ma nagytakarítani kéne , de egyszerűen felállni is alig van erőm...miért?és mit tegyek ellene?
2009. márc. 8. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Ezek szerint mégsem aludtad ki magad rendesen:))

Aludj egy nagyot!!

2009. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igyál kávét v vmi energiaital félét. Vagy még az is jó ötlet ha megmosod az arcod v megfürdesz langyo vízbe gyorsan. Tuti felfrissülsz ha ez nem megy akk télleg nem aludtad ki magad és még a szervezeted nem pihente ki magát. :)
2009. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van Lázár Ervinnek egy aranyos kis meséje, amiben Szörnyeteg Lajost gyötri az álmosság :-)) Szerintem nagyon aranyos.


[link]

2009. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem zuhanyozz le langyos vizben, igyal egy teat, vagy frissen facsart gyumi levet, setalj egyet az biztos fel frissit. De lehet faradt vagy.....hiaba aludtal sokat. A faradtsagot egy alvassal nem lehet kialudni.

pihenj inkabb, tegyel be egy dvd-t........a takaritas sajnos megvar :)

2009. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Béres Actival Energia nevű vitamint szedem, amelyben van egy csomó vitamin és ginseng is, amely fokozza az energiát. De ez inkább akkor jó, ha nemcsak egy nap vagy fáradt, hanem úgy általában. Egynapos fáradtságra nekem egy kávé is jót tesz.
2009. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!! :)))
2009. márc. 8. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az ember túl alussza magát, az ugyan olyan fáradt marad mintha nem aludt volna. Aludj kevesebbet! Hány órát szoktál aludni? 8-10 óránál többet nem szabad,mert akkor rosszul van az ember. A húgom szilveszterkor maradt fenn először sokáig, és utána 16 órát aludt. Olyan rosszul volt(álmos), hogy vissza ment az ágyba.
2009. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!