Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap este óta nagyon beteg...

Tegnap este óta nagyon beteg vagyok. Megfáztam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 4aspirin plusC-t megittam, kicsit jobban is vagyok, de nem szeretném, ha a 3és fél hós kisifiam elkapná!!!!SEGÍTSETEK!
2009. márc. 8. 12:55
 1/3 anonim válasza:
100%

Menj el az ügyeletre gyorsan kérj vmi gyógyszert!!!

A gyerekedre meg ne köhögj ráköhögj legjobb ha vele vagy akk vmi kendőt teszel az arcod elé. Ja és igyál mézes teát amenyit csak bírsz langyosnál kicsit melegebben, de ne forrón.

Én kb ennyit tudok javasolni :)

2009. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Sok c-vitamin, rengeteg tea (ha lehet gyogytea, pl: citromfu, kamilla). Narancs, alma. Es parologtass levendulaolajat, eukaliptuszolajat. Es amikor teheted, peldaul amikor a pici fiad alszik aludj te is. Az ilyenkor sokat segit. Nyugi, hamar meggyogyulsz!!!! Jobbulast kivanok.
2009. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Pihenj minél többet,igyál C-vitamint,de 500 mg-nál többet felesleges,mert csak ennyit hasznosít a szervezet.
2009. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!