Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lányok! Hogy tüntetitek el az...

Lányok! Hogy tüntetitek el az orrotokban lévő pár szőrszálat (ami nagyon látszik)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szemöldökcsipesz,. olló, orrszőrnyíró
2011. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kisollóval ne próbálkozz, mert könnyen megsértheted az orrnyálkahártyát. A csipesz pedig túl fájdalmas lehet ott, és szintén okozhat egy kis vérzést.


A legjobb az elektromos orrszőrnyíró. Nekem egy Braunom van. Érdemes megvenni.

Persze alapvetően férfiaknak árulják, de én is nő vagyok, én is használom. Nagyon praktikus: bedugod a nózidba, és körülforgatod kicsit, ő meg szépen kíméletesen levágja az orrszőrt.

2011. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon fájdalmas? Mert én csipesszel próbáltam a benti szőrt meg ami kintebb van, azt is, de a könnyem kicsordult, úgy fájt.
2011. máj. 7. 13:47
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nyírjátok csak...azután nem kell csodálkozni, ha bokor nő az orrotokból.
2011. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző hozzászóló!

Hidd el ha nem lenne muszáj nem nyírnánk,de az orrból kilátszó szőr még egy férfinél is ronda,nem még egy nőnél.

Az orrszőrnyíró egy fájdalommentes,csak nekem egy kicsit csiklandós,de hatékony megoldás.

2011. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szemöldök csipesszel. Nem kellemes, ez tény, de hozzá lehet szokni. Meg kell találni a módszert ahogy kevésbé fáj neked, na meg vannak időpontok, pl. reggel/este frissen/álmosan próbáld ki mikor viseled jobban. Nem mindegy.
2011. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Nem nagyon fájdalmas? Mert én csipesszel próbáltam a benti szőrt meg ami kintebb van, azt is, de a könnyem kicsordult, úgy fájt."


Tehát akkor még egyszer: vegyél egy orrszőrnyírót.

Egyáltalán nem fájdalmas, gyors és praktikus.

A csipeszt pedig tartsd meg a szemöldöködnek.


13.58: Ostobaság, hogy a nyírástól jobban nő a szőr, ez nem igaz.

2011. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy jobban nő, hanem hogy sűrűsödni fog! Ugyan úgy, mint mikor borotváljuk a lábunkat...és nem rosszból írtam!
2011. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem azt mondtam, hogy jobban nő, hanem hogy sűrűsödni fog! Ugyan úgy, mint mikor borotváljuk a lábunkat...és nem rosszból írtam!"


1. Nem nő jobban, de sűrűsödik? :) Átgondoltad? :)


2. A lábunkon sem erősödik a szőr a borotválástól. Ez egy tévhit. Csak úgy érzed, mert a rövidebb szőrszál keményebbnek tűnik. Minden oszlop gyengül és jobban kihajlik, ha magasabb - érted? Még egy acélrúd is. Egy százemeletes felhőkarcoló szépen kileng viharos szélben, egy ugyanakkora alapterületű tízemeletes meg sokkal kevésbé, pedig mindkettő vasbetonból van.

A szőrszál is ilyen. Ha rövidebb, akkor stabilabban áll, és amikor végigsimítod, olyan, mintha keményebb lenne.

2011. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó! Nem tudom, miért kell leoltani a másikat? Képzeld el, hogy én is borotváltam a lában és az lett az eredménye, hogy erősebb, vastagabb szőr nőtt, mint elötte volt és egy tüszőből 2 szál nőtt ki! De természetesen te kivétel vagy...neked se nem sűrűsödik, se nem erősödik, ugye!?
2011. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!