Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki alvásra jó módszert tud?

Valaki alvásra jó módszert tud?

Figyelt kérdés
Pénteken 6kor kellene kelnem.Minden este 2-3 körül álmosodom csak és 9-10kor kelek.Úgy érzem így kedd magasságában hogy ez nekem nem fog menni h pénteken 6kor keljek.Valaki esetleg valami jó módszert hogy csütörtökön éjjfél magasságában eltudjak aludni és aludjak 5-6 órát a 2-3 helyett?nekem 5-6 óra alvás bőven elég,de sajna csak 3kor jön rám az álom mindig.Help pls!
2011. máj. 10. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
kellj fel előbb csüt.7-8kor estére hulla leszel mehetsz szundizni.,és reggelre pihent is leszel.
2011. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!én is így gondoltam.Még azért várok tanácsokat:)
2011. máj. 10. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
munka miatt kell korán kelni??? mert akkor most is elkezdheted és a szervezeted átáll.
2011. máj. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem nem.Pestre utazom,és a vonatom 6:50kor indul,hgoy elérjem.Azt mondod hogy már holnap kelljek fel 6kor?szerintem megpróbálom.
2011. máj. 10. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:
csak ha utána újra "éjszakázni" szeretnél akkor meg arra kell visszaszokni.
2011. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem szeretnék,már meguntam teljesen...
2011. máj. 10. 12:05
 7/7 A kérdező kommentje:
remélem azért fog menni az átállás,attól eltekintve hogy csak 2 éjjelt fogok aludni.
2011. máj. 10. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!