Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 10hónapja volt keresztszalag...

10hónapja volt keresztszalag plasztikám, eleinte jol ment a felépülés viszont pár hónapja a Baker Cysta ping-pong labda nagyságúra duzzadt, nagyon feszíti a térdem és nagyon fáj, a kezelőorvosom leszívta, de visszatermelődött. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Meliora krémet a Naturlandtól. Nekem segített. gyógyszertárban, gyógynövényesnél lehet kapni.

Nekem mind a két térdem szalagszakadt, de csak az egyiket műtettem meg. No az lett használhatatlan. A másik szuperál :D

2011. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Cystát jobban szeretik leszívni, mint kivenni...kapsz bele valamit mikor leszívják? Menj vissza az orvoshoz, mert ő legalább tud vele kezdeni valamit, kenegetni fölösleges. Nekem anno 3 műtétem volt, de mindig egyre nagyobb nőtt az előző cysta helyére...aztán egyszercsak elmúlt.pedig akkor már tervben volt a negyedik műtét.

Ha pesti vagy, tudom ajánlani Dr Halasi Tamást a sportkórházban.

2011. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amikor leszívta akkor azt mondta hogy ha visszanő és zavar akkor menjek vissza és leszívja.....:-)na de mindig nem mehetek Szfehérvárra.36éves vagyok 25évig fociztam és most pár hónapja negyon rossz lett a lábam..pedig nagyon jól indult a rehab...Pest megyében lakom...ha gondolod küldd el a doki számát privibe...köszönöm..
2011. máj. 16. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

A telefonszáma is le van írva a cikk alján.

2011. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék kérdezni,hogy ezek a vizsgálatok tb-re,vagy privát rendelése rendszerben történnek -e?köszönöm válaszod.
2011. máj. 17. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:
A pasarétin magánrendelés van, 10000/alkalom, a sportkórházban pedig ingyenes. De az ottani rendelési idejét sajnos nem ismerem. De mindkét helyen ugyanolyan lelkiismeretes, és ha van egészségpénztári kártyád, azzal is fizethetsz.
2011. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ma már ott tartok,hogy a napi munka is nehézséget okoz,a műtött lábam hajlatában egy ciszta szerű vmi alakult ki,kissebb minta az előző viszont valami ideget nyomhat mert kisugárzik az egész lábfejemre és nagyobn fáj...
2011. nov. 1. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!