Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Használt valaki Nonit allergiá...

Használt valaki Nonit allergiára? Mi a tapasztalata, érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Mivel szoptatok gyógyszert nem szedhetek, viszont elég allergiás vagyok, és ezt ajánlotta egy MLM-es rendszerben lévő ismerősöm.Nem tudom, hogy tényleg jó-e, mert elég drága.
2011. máj. 19. 18:56
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:

Nehogy bedőlj neki, átverés az egész - egy rostos üdítőért annyit elkérni - kifizetni meg főleg... De az MLM eleve figyelmeztető jel!


Vannak kismamáknak készített vitaminok, amik jót tehetnek. Allergiára kalcium a hatásos.

2011. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem hallottál a Lenkei vitaminokról, akkor éppen ideje utánanézni. A nonit ugyan még nem használtam, nem tudom mennyire lehet hatásos, de azt tudom, hogy aki allergiás, annak nagy adag vitaminokra van szüksége. Konkrét javaslatom is van, a szomszédom a dr Lenkeis Közepest szedi, kb. fél évvel az elkezdése után teljesen elmúlt minden baja. Pedig az illető 62 éves, és már vagy 15 éve küzdött olyan allergiával, hogy nem csak nátha jellegű tünetei voltak, hanem már test szerte csúnya vörös kiütései is. Aztán azóta is áldja a nevemet, mert én vettem rá hogy tartson ki, ugyanis mindenki azonnali eredményt vár bármitől amit beszed. Csakhogy a vitaminok nem gyógyszerek, hanem létfontosságú anyagok, amikre nap-mint nap szükségünk van, és nem abban a mennyiségben, amit hazudik nekünk a gyógyszeripar. Tehát mégegyszer kihangsúlyozom, nem gyógyszertári illúzió vitaminról beszélek, hanem olyan klassz összeállításról, amitől elmúlik az allergia.
2011. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:
Első vagyok. Nincs semmi baj a Lenkei vitaminokkal, azok is vitaminok, de én állítom, hogy az ipse drágábban adja ugyanazt, amit más gyártóktól olcsóbban be lehet szerezni. Nézzen utána a kérdező (meg aki akar), mert sok táplálékkiegészítő gyártó gyárt multivitaminokat, akár nagy dózisút is, amikben minden benne van, viszont nem kerül annyiba, mint a Lenkei féle.
2011. máj. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves előző, hidd el, én is utána jártam az ár-érték aránynak, és arra jutottam, hogy a Lenkei-féle multivitamin összetételileg, és ár-érték szempontból is messze felülmúlja a többit. Nem beszélve a konkrét kipróbálásról, hogy csak a B1-vitamint említsem, egy másik multiban kevés a B1, ezért izgatottabbá váltam tőle, mint általában. Ezek apró részletek, és mégis fontosak.

Nekem egyedül a Lenkei féle vált be, teljesen egészséges vagyok tőle most már sok éve szedem.

2011. máj. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak azert mert MLM-es az ismerosed meg nem kell rosszra gondolni...a hagyomanyos kereskedekemben (is)arulnak eleg szemetet...

Otodik eve fogyasztjuk a nonit, lanyaim azota csak iskolai igazolasert voltak a doktornojuknel...felesegem fejfajasan, menstruacios panaszain segitett az eredeti noni ital. Sok pozitiv fogyasztoi tapasztalatrol tudok.

Varandos, szoptatos anyukak, kisbabak is batran hasznalhatjak, nincs ellenjavalata, mellekhatasa ilyen teren sem.

Imunrendszer szabalyzo (nem feltetlenul erosito), ezert van jo hatassal az allergiara is.

2012. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!